از حرمله تا آل خلیفه ! | بسیج جهانی

زمانی به این اندیشه می کردم که مگر می شود کسی تا این اندازه قساوت قلب داشته باشد که کودکی را بکشد ، همیشه در قلب خود به شهادت کودک شش ماهه امام حسین فکر می کردم و این که چگونه فردی با هر نام حتی اگر حرمله باشد می تواند با تیری سه شعبه گلوی لطیف کودکی شیرخوار را مورد اصابت قرار دهد و با این کار قلب خود را تسکین دهد ، کسی که خود نیز زمانی کودک بوده و امروز نیز شاید فرزندی دارد چگونه می تواند ؟! هر چه اندیشه می کردم کمتر به نتیجه میرسیدم و در خود فرو میرفتم که واقعا چرا ؟

http://www.barackobama.ir/files/en/news/2011/12/12/1007_959.jpg

امروز با دیدن تصویر کودک شیرخوار پنج روزه ای که با استنشاق گازهای سمی استفاده شده توسط آل خلیفه به شهادت رسیده بود به این نتیجه رسیدم که می شود و دروغ نیست ! غلوی نیز در کار نبوده و از این حرامزاده ها همه کاری بر می آید وقتی که خدا را بنده نباشند …

http://www.barackobama.ir/files/en/news/2011/12/12/1014_506.jpg

اگر حرمله زمانی در بازار مکاره شیر شتر و تخم سوسمار میفروخت امروز آل خلیفه ، این فرزند خلف حرمله سوار بر هواپیمای آخرین مدل همان کاری را می کند که روی حرمله سفید می شود …

توسط : aminabadi ، با موضوع : مقالات ۱۳ دیدگاه

 1. امیر گفت:

  شما راست می گویید این آل خلیفه روی حرمله را سفید کردند. راستی می دانید که عوامل بشار اسد تاکنون چند بچه را کشته اند. از بچه ۱۲ ساله ای که در اداره امنیت بشار به او تجاوز شد و جسد قطعه قطعه شده اش به خانواده اش تحویل شد خبر دارید؟ آری امروز حرمله ها زیادند آنچه نایاب است حر است.

  • aminabadi گفت:

   از این قطعه قطعه شده ها تو سال ۸۸زیاد دیدیم که بعدش زنده شدن این روزها هم تو سوریه یه عده ای رو رسانه های خارجی میکشن بعدش میبینی زنده شدن ، اگه مردید یه عکس منتشر کنید نه از اون عکس هایی که طرف تو عراق توسط آمریکا شهید شده و عکس اون پنج شش سال پیش تو رسانه های خارجی منتشر و امروز به اسم شهدای سوریه به مردم بدبخت از همه جا بیخبر قالب میشه !

 2. امیر گفت:

  شما تعداد ۵۰۰۰ کشته در سوریه را دروغ می دانید، اما انتظار دارید تعداد ۲۰ کشته در بحرین را همه باور کنند. با این حساب صحت عکسی که به نمایش گذاشته اید زیر سؤال می رود.

  • aminabadi گفت:

   تفاوت سوریه با بحرین میدونی چیه؟ سوریه از اول بسم الله عده ای سلاح به دست گرفتن و از این ۵۰۰۰نفر به جد میشه گفت بیش از ۴۰۰۰نفر از نیروهای نظامی سوریه هستن ، شما که انتظار ندارید توی جنگ یک کشور در مقابل کشور دیگه سکوت کنه و مقاومت نکنه ،تاریخ جنگ خودمون که یادتون نرفته ، منافقین با همراهی صدام به ایران حمله کردند ، ایران با قدرت تمام منافقین رو سرکوب کرد …سوریه هم همینطور ، معارضین با سلاح های اهدایی ترکیه ، قطر و سایر کشورهای عربی با نظام حاکم در جنگ هستن و نظام حاکم در حال جنگ …مطمئن باش اگه توی بحرین یک نفر اسلحه به دست گرفته بود نظام حاکم به کمک شورای امنیت همه شیعه ها رو نسل کشی کرده بود ، یه کمی مطالعه در اخبار هم خوب چیزیه

 3. امیر گفت:

  فکر کنم این شما هستید که باید در اخبار مطالعه کنید و فیلم های مربوط به سوریه را در یوتیوب ببینید. البته می دونم که شما متعصب تر از آن هستید که حتی با دیدن این صحنه های دلخراش از جنایات نیروهای امنیتی سوریه بازهم حقیقت را باور کنید (حتی احمدی نژاد هم با دیدن این صحنه ها از تعصب روی بشار دست برداشت). ضمنا” دوست داشتم بدونم رقم ۴۰۰۰ را از کجا آوردید چون حتی خود بشار هم این رقم را اعلام نکرده. بد نیست منبع این خبر موثق را به بشار هم اعلام کنید تا از آن در تبلیغات خودش استفاده کنه.

  • aminabadi گفت:

   من از ابتدای شروع ناآرامی ها در سوریه همه اخبار را بخصوص از منابع خارجی از جمله بی بی سی و العربیه پیگیری می کنم در همه خبرهایی که از سوریه منتشر می شود به یک منبع آگاه از درون معارضان سوری استناد می شود که فلان تعداد کشته شده و یا فلان تعداد زخمی شده اند ، شما یک خبر را نمی توانید پیدا کنید که به یک منبع معتبر استناد کرده باشد حتی یک خبر ، جنگ روانی میدانید که چیست به عنوان نمونه هفته گذشته الجزیره تصویر کودکی را منتشر کرد که مادرش بالای سرجنازه وی گریه و زاری می کرد و ادعا شد که بشار اسد وی را کشته است و بعد از ساعتی مشخص شد این کودک نه در آن روز که چند سال پیش در فلسطین اشغالی و توسط سربازهای اسرائیلی شهید شده است ! نمونه دیگر این گونه خبرها را می توان در فتنه ۸۸دید تصویری منتشر شد که دختری با سری خون آلود وسط خیابان راه میرفت و ادعا شد که این دختر توسط بسیجی ها مجروح شده است و بعد مشخص گردید این دختر لبنانی و در لبنان قمه زنی کرده و تصویر وی نیز چند سال قبل در سایت ها منتشر شده است ! از این نمونه ها فراوان است …ضمنا در فضای جنگی که هر دو طرف سلاح دارند بیگناهانی نیز کشته می شوند و خون این بیگناهان بر گردن کسانی است که از اجانب اسلحه گرفته و به سمت مردم کشور خود شلیک می کنند

  • aminabadi گفت:

   ضمنا این که فرمودید ۵۰۰۰نفر در مقابل سی و خورده ای نفر در بحرین ، شما میدانید که جمعیت بحرین یک سیم جمعیت سوریه نیز نمی شود و قیاس تعداد کشته ها در این دو کشور بر فرض صحت نیز قیاسی مع الفارق و خنده دار است ، از طرفی دیگر دولت بحرین برای سرکوب معارضان شیعه از دولت وهابی عربستان کمک گرفته و تصاویر تکه تکه شده شهدای بحرینی که تا به حال کسی وجودشان و نیز شهادتشان را انکار نکرده است در سایت های خبری موجود است ، نگاه کنید بد نیست

 4. امیر گفت:

  ۱- اگر بی بی سی و العربیه به نقل از منابع آگاه در معارضین استناد می کنند به این علت است که رژیم بشار اسد ورود خبرنگاران خارجی را ممنوع کرده. البته بی بی سی آنقدر صداقت دارد که در پایان این نقل قول اعلام می کند که صحت این اخبار را نمی تواند تایید کند. اگر بشار ریگی به کفش ندارد چرا اجازه ورود خبرنگاران به این کشور را نمی دهد؟
  ۲- مگر خبرهای شما از بحرین از کدام منابع است؟ آیا خود دولت بحرین خبر این جنایت ها را به شما می دهد. مسلم است که خبرهای شما هم از منابع معارضین دولت بحرین است اما در صحت آنها شک نمی کنید
  از نظر شما منبع موثق چیست؟ منابعی که با طرز فکر شما هماهنگی داشته باشد یا آن خبرهایی را بدهد که شما دلتان می خواهد بشنوید؟ در یک کلام صدا و سیما و روزنامه کیهان؟
  ۳- آمار “بیش از ۵۰۰۰ نفر” کشته شدگان در سوریه را بی بی سی یا الجزیره نداده بلکه سازمان ملل داده است. بدون شک منابع سازمان ملل از منابع شما موثق تر است.
  ۴- آیا اینکه جمعیت بحرین به قول شما یک سی ام سوریه است، جنایات رژیم سوریه را توجیه می کند؟ حتی اگر اینطور باشد رژیم بشار بیش از سه برابر کوپن خود آدم کشته است.
  ۵- من هرگز اعمال حکومت بحرین را تایید نکردم و تعصبی هم ندارم. چه تعداد کشته شدگان ۵۰۰۰ نفر باشد چه ۲۰ نفر یا حتی یک نفر فرقی ندارد. جنایت محکوم است. چه قاتل آل خلیفه باشد چه بشار، چه مقتول شیعه باشد چه سنی. اابته تعصب شما روی خیلی چیزها از جمله کلمات “شیعه” و “شیعیان” قابل درک است اما تعصب داشتن روی بشار و حزب بعث واقعا” نوبر است.

  • aminabadi گفت:

   منابع سازمان ملل از کجا است ؟ چرا سازمان ملل منبع موثقی است ؟ چون آمریکا و ۴کشور دیگر حق وتو دارند و این حق وتو به آنها حقانیت داده است ؟البته در این مورد بیشتر میشه نوشت که خواهم نوشت

 5. امیر گفت:

  به هیچکدام از سؤالات من جواب ندادید. راست گفته اند که کسی را که خواب است می توانید بیدار کنید اما کسی را که خودش را به خواب زده هرگز نمی توانید بیدار کنید.

  • aminabadi گفت:

   ۱- خبرنگارای بی بی سی در سوریه هستن و مشغول تهیه خبر و گزارش ! ۲-خبرها از بحرین با تکیه بر فیلم ، عکس و گزارش های متعدد دیداری و شنیداریه که خود آل خلیفه هم ردش نمی کنن ۳-آمارهای سازمان ملل با تکیه بر گزارش های آمریکا و انگلیس تهیه میشه نه آمار مستندی که پشت بندش سند وجود داشته باشه ۴- حتی یک نفر هم تو بحرین کشته بشه و یا سوریه و یا یمن و آمریکا و انگلیس فرقی نمی کند انسان بیگناه نباید کشته شود ۵-من روی برادران شیعه و مظلوم بحرینی تعصب دارم ، انکار هم نمی کنم

 6. امیر گفت:

  ۱- هیچ خبرگزاری مستقلی (از جمله خبرنگار بی بی سی) در سوریه خبرنگار ندارد
  ۲- یعنی حکومت آل خلیفه تایید می کند که عمالش جنایت کرده اند. عجب حکومت خوبی.
  ۳- در سازمان ملل کشورهای دیگری هم هستند که سیاستشان در مورد سوریه با انگلیس و آمریکا کاملا مخالف است. از جمله روسیه و چین که قطعنامه پیشنهادی اروپا و آمریکا علیه رژیم بشار را وتو کردند.
  ۴- خوشحالم که از شما چنین چیزی را می شنوم.
  ۵- قبلا گفتم که تعصب شما روی شیعه قابل درک است. آنچه قابل درک نیست تعصب شما روی حزب بعث است. مراقب باشید تعصب شما را کور نکند.
  این آخرین باری است که به وبلاگ شما سر می زنم. امیدوارم چشمهایتان را باز کنید و زنگار تعصب را از اندیشه خود پاک نمایید و به واقعیت همانگونه بنگرید که هست نه آنگونه که دلتان می خواهد باشد.

دیدگاه‌تان را ارسال کنید