علایی فقط نام مستعار است ! | بسیج جهانی

۱۹دی ماه با نام روزنامه اطلاعات و مقاله احمد رشیدی مطلق و یا همان داریوش همایون عجین شده است ، سی و اندی سال پیش در چنین روزی داریوش همایون با انتشار مقاله ای در روزنامه اطلاعات به امام امت و مرجع تقلید میلیونها ایرانی توهین کرد و موجی را آفرید که دودمان رژیم منحوس پهلوی را بر باد داد .

از آن روز بیش از ۳۴سال میگذرد …حسین علایی را دیگر این روزها همه میشناسند ، او نام مستعار دیگر داریوش همایون مقبور است …داریوش همایون هم نام مستعار کس دیگری بود ، شاه هم هم نام مستعار بود و آن چه این ها میخواستند برای او اظهار ارادت کنند همان آمریکا بود ، مظهر بی محتوای دنیای مادی !

از سخن خود دور نیفتیم ، حسین علایی ۱۹دی ماه ۹۰در روزنامه اطلاعات مقاله ای مینویسد و در آن نظام اسلامی را با رژیم پهلوی مقایسه می کند و رهبر عزیز انقلاب را با شاه و در لفافه آرزو میکند همان اتفاقی در ایران بیفتد که در لیبی رخ داد !

خبرآنلاین که تا دیروز قباله اش به نام علی لاریجانی نوشته شده بود آن را باز نشر میکند و بعد از آن که گند کار بالا میاید همه اظهار برائت میکنند که چه کسی گفته است خبرآنلاین متعلق به لاریجانی است ، بگوئید تا زبانش را از حلقوم بیرون بکشیم !

http://img.www2.zipisoft.com/images/2l372ru2o6nee3mvk1fc.jpg

چنانچه رشیدی مطلق نام مستعار بود ، علایی نیز همینگونه است با این تفاوت که دیگر همه میدانند او به نام که مینویسد …نه دی ۸۸که یادتان نرفته ؟ شعارها را مرور کنید !

بگذریم ! از آن روزی که این مقاله در اطلاعات دعایی منتشر می شود و خبرآنلاین با افشاگری ها آن را از خروجی خود بر میدارد نزدیک ۵روز می گذرد ، جناب حسین علایی نامه ای دیگر منتشر می کند و از این که از نوشته قبلی او برداشت های نادرستی شده است اظهار گلایه می کند و می گوید «این مقاله صرفا بیان رفتاراستبدادی و دیکتاتوری رژیم ستم شاهی محمدرضا پهلوی در مقابل اعتراضات مسالمت آمیز مردم مسلمان ایران در روز نوزدهم دیماه سال ۱۳۵۶ و قیام های مردمی پس از آن بودکه خوشبختانه منجر به سرنگونی آن پادشاهی در ۲۲ بهمن سال ۵۷ گردید و قطعا مقایسه نظام ستمشاهی با نظام جمهوری اسلامی ایران قیاسی مع الفارق بوده و به هیچ وجه مورد نظر نویسنده مقاله نبوده است.»

آدم موجود عجیبی است ، بعضیها هر لحظه به رنگی در می آیند و به قولی هر لحظه به رنگی بت عیار درآمد!

به این جملات که از زبان شاه بیان شده دقت کنید !

«اگر به مردم معترض اجازه راهپیمایی مسالمت‌آمیز را می‌دادم و آنها را متهم به اردو کشی و زورآزمایی خیابانی نمی‌کردم، مسئله خاتمه نمی‌یافت؟»

«آیا اگر به جای حصر کردن بعضی از بزرگان در خانه‌هایشان و تبعید تعدادی دیگر به سایر شهرهای دوردست و زندانی کردن فعالین سیاسی، باب گفت‌وگو و مراوده با آنها را باز می‌کردم، کار به فرار من از کشور می‌انجامید؟»

و…

http://www.rajanews.com/%5CFiles_Upload/47509.jpg

علایی فقط نام مستعار نویسنده مقاله ۱۹دی اطلاعات است !

مردم با واژه هایی چون «زورآزمایی خیابانی» و یا «اردوکشی های خیابانی» آشنا هستند ، رهبر عزیز انقلاب بعد از انتخابات ۲۲خرداد ۸۸و در نماز جمعه تاریخی ۲۹ خرداد از این واژه ها استفاده کرد ، واژه حصر نیز برای مردم آشنا است و …

در این میان علایی به چند نکته توجه نکرده است ،

۱- مقاله داریوش همایون در روزنامه حکومتی اطلاعات منتشر شد و در آن امام امت مورد هتک حرمت قرار گرفت ، امروز نامه و مقاله علایی در روزنامه منتسب به نظام و بر علیه نظام اسلامی منتشر شده است و باز میگویند آزادی نیست !

۲- در نظام سلطنتی مردم شاهد هیچ گونه انتخاباتی نبودند جز چند مورد مانند انقلاب سفید ! شاه که به رفراندوم گذاشته شد و آن هم چه رفراندومی و آیا نظامی را که همه ساله در آن انتخابات برگزار می شود را می توان با رژیم شاه مقایسه کرد ؟ آیا به عنوان نمونه در آمریکا حامیات کاندیدای شکست خورده مجازند هر روز در خیابان ها حاضر و جولان دهند ؟

به عنوان نمونه ، ۲میلیون و اندی که به موسوی در تهران رای داده بودند هر روز به خیابان ها می آمدند چه چیزی را اثبات می کردند …جز اینکه به موسوی رای داده اند ؟ مگر کسی این را انکار کرده بود که اکثر تهرانی ها در انتخابات ۲۲خرداد به موسوی رای داده اند ؟

اگر سرنوشت انتخابات در خیابان ها تعیین می شود چه نیازی به انتخابات ؟!

۳- سومین نکته ای را که علایی فراموش کرده ثبت نوشته ها در تاریخ و ایضا فضای مجازی است ، دیگر نمی توان آن چه را که گفته شده و یا به رشته تحریر در آمده مورد انکار قرار داد ، صدها سایت و وبلاگ نوشته علایی را منتشر کرده اند و امروز مشخص نیست وی چه چیزی را انکار کرده است !
خبرآنلاین مدعی شده است «حسین علایی رسانه های بیگانه را ناکام گذاشت» و به این سوال پاسخ نمی دهد که اگر مقصود علایی آن نبود که رسانه ها استنباط کرده اند چرا به محض افشاگری ها نوشته علایی در اطلاعات را از خروجی خود بر داشت ؟!

اگر مقصود علایی همانی بود که امروز میگوید خبرآنلاین هر  دو نوشته را برای قضاوت مردم بازنشر دهد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد .

و نکته پایانی ؛

چنانچه ذکر آن رفت علایی نام اصلی نویسنده مقاله موهن اطلاعات نیست ، چنان چه رشیدی مطلق نام اصلی نویسنده مقاله اطلاعات در ۱۹دی ۵۶نبود ، داریوش همایون نیز نویسنده اصلی نبود ، همه اینها مستعار بودند و به اراده کسی دیگر می نوشتند …نویسنده کسی بود که منافعش به خطر افتاده بود و است ، چندان پیچیده نیست ، کمی بیندیشید خواهید دید که منافع چه کسانی در چند سال گذشته و با مدیریت رهبر عزیز انقلاب به خطر افتاده است ، چه کسانی از برج عاج پائین افتاده اند ؟ چه کسانی شعار مرگ بر اصل و شخص ولایت فقیه دادند؟ چه کسانی شعار جمهوری ایرانی سر دادند؟چه کسانه نه غزه نه لبنان سر دادند؟ و الخ

دومین سالگرد نه دی را پشت سر گذاشتیم ، شعارهای مردم را در این روز ببینید جواب را خواهید گرفت !

مرتبط

“رشیدی مطلق”‌های عصر امام خامنه‌ای

عمری سر سفره رهبری و انقلاب نشستی و حق نمک را ندانستی

سردار بیدار شو! کنار فرزند داریوش همایون ایستاده‌ای

درمان سفاهت سیاسی چیست؟

یوم‌الحساب “دعایی” کی فرا می‌رسد؟

داریوش همایون باز هم در روزنامه اطلاعات مقاله توهین آمیز نوشت

توسط : aminabadi ، با موضوع : مقالات بدون دیدگاه


دیدگاه‌تان را ارسال کنید