از چاله ماهواره تا چاه صدا و سیما ! | بسیج جهانی

دقایقی پیش آخرین قسمت سریال «مسیر انحرافی » به پایان رسید ، تعدادی از خبرگزاری های رسمی کشور در روزهای نخست پخش این سریال با توجه به اسم انحرافی این سریال چنان از خود بی خود شده بودند که گمان می کردند مسیر انحرافی در انتقاد از جریان منحط انحرافی ساخته شده و از این رو پشت سر هم به مخاطبان خود پیامک میدادند و اینگونه تبلیغ میکردند که صدا و سیما دیگر فرق کرده و می خواهد تخم دو زرده ای بگذارد که تاکنون نظیرش را ندیده ایم !

بله ! امروز سریال مسیر انحرافی به پایان خط خود رسید و ما را با این سوال مواجه کرد که چرا ؟

واقعا چرا صدا و سیما فیلمی چنین مبتذل هم از لحاظ شکلی و هم از لحاظ ماهوی پخش کرده و روی سریال ها و فیلم های آبگوشتی زمان شاه را سفید می کند ؟

واقعا چرا؟

بعضی می گویند اگر صدا و سیما اندازه ای از سکس را جایز نداند مخاطبان به سکس مطلق ماهواره ها پناه می برند ؟

از این رو است که به بهنوش بختیاری اجازه داده می شود در مقابل میلیونها بیننده چنان مبتذل ظاهر شود و چنان جلف و زننده بازی کند که مردم دوستدار خانواده به خود و اهل و عیال خود این اجازه را ندهند که اینگونه بی حیایی را وارد حریم خانواده های خویش سازند …

http://www.mihandid.com//HLIC/883e2811113e84c9c904c93f1e7aae7d.jpg

جدی می گویم ! این فیلم چنان زننده و مشمئز کننده از نظر حریم های اخلاقی بود که بعید میدانم با فتاوای روشنفکرترین مراجع نیز بتوان دیدن و تبلیغ آن را جایز دانست !

همان دو قسمت ابتدایی این سریال و نیز دو قسمت آخر آن کفایت می کرد تا فهمید که سریال به کدامین سو می رود و نیازی به دیدن قسمت های بعدی آن برای بررسی و کنکاش درباب مسیر انحرافی نبوده و نیست .

عده ای نیز می گویند دیگر دوران سخت گیری بر مردم گذشته است و بگذارید مردم به عیاشی خود برسند و چه کار دارید به حلال و حرام و مرزهای شریعت در صدا و سیما ؟!

http://smsrooz.ir/wp-content/uploads/2012/04/Masir-Enherafi.jpg

درباره گروه اول باید گفت ، چاره بیرون آمدن از چاله افتادن به چاه نیست .

گروه دوم نیز یاد ۸سال دفاع مقدس این ملت بیفتند و شرم کنند …

من از طریق این وبلاگ از دوستان و مخاطبان محترم میخواهم بپرسم آیا سکس  عیان موجود در این سریال که همچون روح در کل فیلم مسیر انحرافی ساری و جاری بود قابل انکار می تواند باشد ؟

در مورد محتوا بایستی به دو نکته اشاره کرد ؛

فیلم با چه شروع شد ؟ و به کدامین انتها رسید ؟ مبدا و مقصد خواسته کارگردان از این سریال چه بود و می خواست به مخاطبان چه بگوید ؟ اگر بزرگواری از پیام این سریال اطلاع دارد ما را نیز در جریان بگذارد

دوم ، البته در یکی از قسمت های این سریال ، زمانی که برای بازیگر دزد سریال عروسی گرفته بودند نسقچی مانع شد و یکی دیگر از بازیگران به او گفت : اگر بگذاری مردم هر کاری می خواهند بکنند هم تو را دوست خواهند داشت و هم تو در کارهایت موفق خواهی شد چون که دیگر با تو مخالفتی نخواهد شد [نقل به مضمون]

و به نظر حقیر اگر فیلم یک پیام داشت که میخواست به آن اشاره کند این بود که در قسمت پیام های بازرگانی سریال به آن اشاره ای شد و دیگر هیچ !

دوستان !

راه بیرون آمدن از چاله ماهواره افتادن به چاه ندانم کاری عده ای در صدا و سیما نیست .

والسلام

توسط : aminabadi ، با موضوع : مقالات ۲ دیدگاه

  1. منتقدl گفت:

    صدا و سیما که شده شهرنو بخصوص سینما…

  2. اکبری گفت:

    بنده و پسرم و خانواده عروسم اهل ماهواره نیستنیم ولی از بس این فتیله و عمو وخاله اعضاء بدنشان را حرکت دادند نوه های کوچک من با شنیدن هر نوع صدای ریتمیک که بازهم به یمن شبکه های فراوان صدا وسیما فراوان نصیبمان میشود شروع به تکان دادن دست وپا وبدن میکنند .. خدا کیفر گناهان نسل آینده را بحساب این صاحبان میزها خواهد نوشت که در انجام وظیفه کوتاهی کردند و مهاجمان فرهنگی به پیروزی رسیدند وآن چیزیکه در تاریخ راجع اندلس میخواندیم الان به عیان میبینیم.اینها بودند که این دخترکان نقاشی شده بیحیا و پسرکان زیرابرو برداشته و دماغ عملکرده را به اسم هنرمند وارد زندگی مسلمانان نمودند. تازه شاهکار جدیدشان اینکه کشور اسلامی اطراف را نیز دارند به فیض کامل میرسانند ایهالناس کجائید اول باید پسران ودختران باهم دوست باشند و بعد ازدواج کنند . در تمام سریالها موضوع محرم نامحرم حل شده است و دختران با حجاب چادر براحتی به خانواده دروغ گفته و با پسری که مثلاً قرار است بعداً ازدواج کنند قرار کافی شاپ …

دیدگاه‌تان را ارسال کنید