درباره من | بسیج جهانی

هفدهمین روز مرداد ماه سال ۶۲ در روستای محبوب آباد از توابع شهرستان مرند [آذربایجان شرقی] متولد شدم ، از دوران کودکی خودم چیزی به یاد نمی آورم ! شاید عجیب باشد ولی تا ساعت ۸صبح اولین روزی که به مدرسه رفتم چیزی در ذهنم به عنوان خاطره ثبت نشده است ! گویا آن ۶سال را اصلا در این دنیا زندگی نکرده ام !

از سال ۱۳۸۷ تا تیرماه سال ۹۲ افتخار داشتم در روزنامه وزین و انقلابی کیهان مشغول خدمت و فعالیت باشم و انصافا این دوره طلایی ترین دوره زندگی من بود . از تیرماه ۹۲ برای مدتی و تا آذرماه همین سال در خبرگزاری فارس مشغول فعالیت بودم .

از آذر ماه سال ۹۲ تا مهر ۱۳۹۳ نیز  با سایت خبری وزین نماینده همکاری می کردم …بعد از این تاریخ توفیق شد تا دوباره به کیهان بازگردم و با دوستان سابق همکاری مجدد خود را آغاز کنم.

امروز در کیهان و سرویس سیاسی و به عنوان خبرنگار مجلس مشغول فعالیت خبری هستم.

البته فعالیت و همکاری با خبرگزاری فارس تا امروز و در قالب کار پژوهشی تاریخ نگاری ایران پس از انقلاب ادامه دارد . این کار به صورت روزانه در ستون دیدگاه خبرگزاری فارس منتشر می شود.

– داور جشنواره ۱۷مطبوعات

تالیفات

۱- ایران پس از انقلاب اسلامی / جلد ۱ ؛ در این کتاب به تاریخ انقلاب اسلامی از روز پیروزی یعنی ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تا آغازین روز تابستان ۱۳۵۸ پرداخته ام.

جلدهای بعدی این مجموعه نیز انشاء الله در ماه های آینده به همت خبرگزاری فارس منتشر خواهد شد .

۲- ۶ جلد کتاب نیز در باره فتنه ۸۸ به همت انتشارات درک نو با عناوین آن سوی نقاب در ۴ جلد و جنگ احزاب و …به قلم اینجانب منتشر شده است .